Masaż Legnica - relaksacyjny, leczniczy lub klasyczny

Masaż leczniczy ma na celu odprężenie i rozluźnienie danej części ciała. Poprawia przepływ krwi i dzięki temu może uśmierzać dolegliwości i poprawiać samopoczucie.

Oferujemy:

MASAŻ KLASYCZNY
30 min/ 60 min

Najpopularniejsza forma  masażu, zmniejsza napięcia mięśni spowodowane codziennym stresem bądź wysiłkiem fizycznym. Poprawia ukrwienie, jak również działa na układ pokarmowy przyspiesza przyswajanie substancji odżywczych i proces spalania materii.

MASAŻ RELAKSACYJNY
30min/ 60min

Wykonany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Masaż ten koi ciało i zmysły, wprowadza w stan błogiego relaksu i odprężenia.

DRENAŻ LIMFATYCZNY
30min/ 60min

Usuwa toksyny z organizmu, jest sprawdzoną i szybką metodą pozbycia się obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy. Wspomaga również walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami.  

MASAŻ LECZNICZY
30 min/ 60min

Jest on zdecydowanie mocniejszy od masażu relaksacyjnego. Masaż leczniczy zalecamy przede wszystkim w bólach spowodowanych wadami postawy (np. ból kręgosłupa), siedzącym trybem życia oraz zmianami zwyrodnieniowymi. Jest on niezbędny u osób chorujących na rwę kulszową. Nasze terapeutki zalecają masaż leczniczy przy napięciach mięśniowych i usztywnieniach powstałych w wyniku stresu. Zalecany jest również osobom przewlekle leżącym w celu zapobiegania powstawaniu przykurczów i usprawnienia krążenia krwi, które jednocześnie zmniejszy ryzyko tworzenia się odleżyn.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
30 min/ 50min

Antycelulitowy masaż na problematyczne partie ciała. Masaż polega na zassaniu fałdu skórnego i tkanek podskórnych co powoduje pobudzenie krążenia krwi. Uelastycznia i ujędrnia skórę.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
30 min/ 60min

Masaż wykonywany jest za pomocą bazaltowych kamieni które cechuje długotrwałe utrzymanie ciepła, pozytywnie wpływa na krążenie krwi, oraz koi zmęczone mięśnie.

MASAŻ TWARZY ANTY-AGING
30 min

Masaż twarzy to nie tylko sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu ale także metoda na zachowanie młodości. Dzięki masażowi twarz wygląda gładko i promiennie.

MASAŻ GŁĘBOKI Z ELEMENTAMI MASAŻU GUA SHA
30min/ 60min

Leczenie odbywa się za pomocą zmiękczających skórę olejków eterycznych i ręcznie wykonywanych manewrów masażysty. Ciało masuje się dynamicznymi, pociągłymi ruchami. Gua Sha koncentruje się na tonizacji i wzmocnieniu stref refleksowych, poprzez wspomniane pocieranie powierzchni skóry przy użyciu instrumentu o zaokrąglonym brzegu. Poprzez stymulację skóry nagromadzone pod nią toksyny wypływają na powierzchnię ze względu na ujemną energię, zastosowaną w kierunku południków i kanałów energetycznych. Skrobanie stymuluje proces natleniania tkanek, co sprzyja ich odżywianiu poprzez aktywację krążenia krwi, pobudzenie metabolizmu naczyń i doprowadzenie do równowagi istniejącego zaburzenia lub całkowite zahamowania jego rozwoju.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH
30 min

To forma manualnej pracy z ciałem. To świadome, nieschematyczne podążanie za funkcją układu mięśniowo-powięziowego. Bezpośredni rodzaj pracy zwiększający gibkość i ruchomości tkanek miękkich. Poprawa ich jakości w ergonomiczny i ekonomiczny sposób. Jest to coraz popularniejsza forma terapii i masażu, która pozwala na skuteczne rozwiązywanie zaburzeń w obrębie narządu ruchu oraz mająca na celu przywrócenie równowagi w głębszych warstwach tkanki łącznej i mięśniach poprzez likwidowanie napięć i restrykcji w układzie mięśniowo-powięziowym.

Ewelina Gołębiowska
Masażysta

Masz pytania lub chcesz umówić wizytę?

Inne usługi

ul. Złotoryjska 41/1
Legnica 59-220

Polityka prywatności

Zadzwoń jeśli masz pytania lub
chcesz umówić wizytę

+48 534 543 220
+48 664 993 292

centrumterapii.legnica@gmail.com