Anna Burdzy

mgr Anna Burdzy
Arteterapeuta, pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy


Nazywam się Anna Burdzy jestem arteterapeutą, pedagogiem specjalnym oraz terapeutą zajęciowym. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekunka środowiskowa. Szkolenie w zakresie udzielania I pomocy przedmedycznej. Szkolenia arteterapeutyczne z biblioterapii i muzykoterapii oraz technikami decoupage, filcowanie na mokro i na sucho, powertex, tworzenie naturalnych kosmetyków, witraż metodą tiffanyego, grawerowanie szkła, tkanie na krośnie, wyplatanie wikliny itp.

Ukończyłam studia licencjackie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu na kierunku pedagogika specjalna ze specjalnością resocjalizacja oraz  studia magisterskie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu o kierunku pedagogika specjalna o specjalności terapia zajęciowa. Jestem słuchaczką studiów podyplomowych na kierunku arteterapia Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach:

  • wolontariat w Fundacji na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Lubinie - udział w programie „starszy brat starsza siostra.”
  • praca w Warsztacie Terapii Zajęciowej ,,Przytulisko" jako instruktor terapii zajęciowej (w pracowniach: gospodarstwa domowego, ogrodniczej).
  • praca w Warsztacie Terapii Zajęciowej" Promyk" Stowarzyszenia Przyjaciół i Rodziców Osób Niepełnosprawnych "Równe Szanse" w Lubinie w pracowni rękodzieła.
  • praca w Warsztacie Terapii Zajęciowej "Akademia Życia" Stowarzyszenia "Dać Nadzieję" w Lubinie w pracowni krawieckiej oraz muzyczno terapeutycznej.
  • praca w świetlicy socjoterapeutycznej prowadzonej przez Stowarzyszenie Pomocy Psychologiczno-Prawnej „Babka” w Lubinie jako terapeuta zajęciowy
  • praca w Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji i Rozwoju Społecznego „GRONO” jako osoba pierwszego kontaktu w projekcie „LEPSZE JUTRO” w Ośrodku Wsparcia Osób Dotkniętych Przestępstwem.
  • W III Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Lubinie jako społeczny kurator sądowy.

Masz pytania lub chcesz umówić wizytę?

ul. Złotoryjska 41/1
Legnica 59-220

Polityka prywatności

Zadzwoń jeśli masz pytania lub
chcesz umówić wizytę

+48 534 543 220
+48 664 993 292

centrumterapii.legnica@gmail.com