Magdalena Dzialuk

Magdalena Dzialuk
Psycholog


Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna. Swoje doświadczenie zdobywałam na oddziałach psychiatrycznych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. W latach 2015 – 2017 pracowałam jako psycholog i psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i na oddziale dziennym w Ośrodku Psychiatryczno – Psychologicznym w Legnicy, a także fundacji i we Wrocławiu, gdzie pracuję w gabinecie prywatnym. Od 2016 r. jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a także członkiem wspierającym Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej i psychoterapii osób dorosłych z zaburzeniami osobowości (zaburzenia typu borderline, zaburzenia psychotyczne, nerwicowe). Pracuję z osobami zmagającymi się z depresją, lękiem i jego różnymi postaciami (lęk uogólniony, społeczny, fobie), a także z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (natrętne myśli i czynności). Pomagam osobom doświadczającym kryzysu psychicznego na skutek różnych traumatycznych przeżyć (wypadek, żałoba, rozwód, choroba, sytuacja straty, doświadczenie przemocy). Pracuję także terapeutycznie ze sprawcami przemocy. Posiadam certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć korekcyjno-edukacyjnych dla sprawców przemocy oparty o minnesocki model pracy z Duluth (USA).

Ponad to zajmuję się diagnostyką neuropsychologiczną. Opiniuję, konsultuję i prowadzę trening rehabilitacyjny funkcji poznawczych. Pomagam osobom z zaburzeniami psychicznymi wieku podeszłego wynikającymi z chorób otępiennych. Pracuję także z rodzinami tych osób, oferując psychoedukację i wsparcie psychologiczne. W pracy kieruje się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Masz pytania lub chcesz umówić wizytę?

ul. Złotoryjska 41/1
Legnica 59-220

Polityka prywatności

Zadzwoń jeśli masz pytania lub
chcesz umówić wizytę

+48 534 543 220
+48 664 993 292

centrumterapii.legnica@gmail.com