Sylwia Chuda

mgr Sylwia Chuda
Fizjoterapeuta, trener SMYKO-MULTISENSORYKI


Nazywam się Sylwia Chuda jestem Fizjoterapeutką, certyfikowaną trenerką SMYKO-MULTISENSORYKI. Ukończyłam kursy z zakresu kinezjotapingu, strukturalnej pracy z ciałem w oparciu o łańcuchy mięśniowo-powięziowe, aktywności fizycznej kobiet w ciąży oraz po porodzie.  Jeżeli chodzi o neurologię, ukończyłam kurs neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji dzieci a następnie szkolenia z zakresu ontogenenzy motorycznej dziecka 0-3 miesięcznego, ontogenezy motorycznej dziecka 3-6 miesięcznego oraz diagnozy i terapii dziecka wiotkiego.  A to dopiero początek. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu z wynikiem bardzo dobrym.

Swoje doświadczenie zdobywałam w placówce Fundacji im. Brata Alberta w Lubinie, Warsztatach terapii zajęciowej Kameleon oraz Centrum Rehabilitacji w Legnicy z którym współpracuję do dnia dzisiejszego. Ponadto swoje doświadczenie zaczynałam zbierać na licznych praktykach oraz jako wolontariusz w placówkach rehabilitacyjnych i szpitalach w Jeleniej Górze oraz Lubinie.

Nieustannie zgłębiam swoją wiedzę z zakresu pediatrii i podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach poświęconych tematyce neurorozwojowej, neurologicznej i logopedycznej a wszystko po to, aby jak najlepiej móc pomóc Twojemu dziecku.

Masz pytania lub chcesz umówić wizytę?

ul. Złotoryjska 41/1
Legnica 59-220

Polityka prywatności

Zadzwoń jeśli masz pytania lub
chcesz umówić wizytę

+48 534 543 220
+48 664 993 292

centrumterapii.legnica@gmail.com