NAUKA ANGIELSKIEGO POPRZEZ ZABAWĘ

Język angielski dla dzieci Legnica

W odróżnieniu od tradycyjnych metod nauczania języków nasze zajęcia angielskiego w Legnicy wykorzystują naukę poprzez zabawę. Na zajęciach angielskiego dzieci uczą się języka za pomocą gier, piosenek i rymowanek. Wykorzystujemy różne metody aktywności wspierające rozwój wszystkich zmysłów maluszka. W trakcie zajęć angielskiego dzieci uczą się języka poprzez słuchanie ale i również poprzez wiele form doświadczania co ułatwia im rozumienie oraz zapamiętywanie. Kreatywność  naszych nauczycieli sprawia, że każde zajęcia są inne, starannie przygotowane, ciekawe pomoce dydaktyczne dodatkowo stymulują ciekawość dziecka. Czas skupienia uwagi i zainteresowania daną czynnością u dzieci trwa bardzo krótko, stąd też potrzeba ciągłej zmiany aktywności i dostosowania zajęć do ich aktualnych potrzeb.

Grupy Języka Angielskiego

Dzięki małym grupom  5-8 osób na zajęciach każde dziecko otrzymuję odpowiednią ilość czasu i uwagi ze strony nauczyciela. Każdy uczestnik może czuć się swobodnie, ma szansę na rozmowę, udział w zabawie kontakt z nauczycielem oraz rówieśnikami. Główną zaletą zajęć nauki języka angielskiego jest częste chwalenie uczniów, docenianie ich postępów w nauce oraz chęci do uczestnictwa w zajęciach co sprawia, że dziecko bardziej otwiera się na komunikowanie w obcym języku.

Zajęcia angielskiego - częstotliwość

Nasze zajęcia angielskiego dla dzieci odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu od 30-60 minut i są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, w Legnicy. Dzieci otrzymują pomoce dydaktyczne również do domu co pozwala na dodatkowe powtarzanie nowo nauczonych wyrazów w warunkach domowych. Zajęcia angielskiego prowadzone są dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Jednak im wcześniej rozpocznie się to swoiste „zanurzenie się” w języku tym lepiej. Dzieci chłoną wtedy wiedzę wszystkimi zmysłami i uczą się języka mimochodem, przyswajają go podobnie jak język ojczysty.

mgr Marta Grześ
Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, nauczyciel języka angielskiego. 

Masz pytania lub chcesz umówić wizytę?

Inne usługi

ul. Złotoryjska 41/1
Legnica 59-220

Polityka prywatności

Zadzwoń jeśli masz pytania lub
chcesz umówić wizytę

+48 534 543 220
+48 664 993 292

centrumterapii.legnica@gmail.com